Тържество в библиотеката на ФНОИ, посветено на международния ден на детската книга

На 7 април в библиотеката на Факултета по науки за образованието и изкуствата (ФНОИ) беше открита изложба по повод на международния ден на детската книга. Състоя се и церемония по награждаване „Читател на годината“ за 2022 г. Проф. дпн Милен Замфиров – Декан на ФНОИ връчи наградите на Рада Кръстева в категория „студент“ и на доц. д-р Боряна Мангова в категория „преподавател“.

Със слово за любими книги и герои – спътници на всяко детство, директорът на Университетската библиотека откри изложбата „Вечните детски приказки“.

Поздравление по случай Великденските празници поднесоха студенти от спец. ПНУП и спец. Музика, 1 курс с художествен ръководител доц. д-р Данка Щерева. Йовка Христова – докторант от катедра Специална педагогика представи изработване на Великденска украса „Вълнени вълшебства“. В работилницата се включиха всички присъстващи студенти и преподаватели от ФНОИ.